Loading...

 

بزرگترین افسانه های خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 در سال 2021

بزرگترین افسانه های خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 در سال 2021

 

 

بزرگترین افسانه های خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 در سال 2021

 

 

 

 

 

 

خلاصه

 

اگر به فکر خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 تهران هستید مطمئناً بعضی از شایعات معروف ممکن است شما را در این راه دلسرد کند. با ما همراه باشید تا صحت این شایعات را آشکار کنیم.

 

جزئیات مطلب

 

امسال تقریباً برای همه سال سختی بوده است، اما اگر به فکر خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 در سال 2021 بودید (یا هنوز هم هستید)، ممکن است در این راه کمی بیش از حد احساس خستگی کرده باشید. همه گیری بی وقفه ویروس کرونا، رکود اقتصادی بعدی و عدم اطمینان عمومی، بسیاری از کسانی که به دنبال خانه میگردند را مجبور کرده است که رویاهای خود را درباره املاک  منطقه 22 متوقف کنند. با این وجود، علیرغم این موانع بالقوه، مالکیت خانه هنوز هم یک هدف قابل دستیابی است.

 

اجازه ندهید این افسانه ها شما را از خرید خانه بازدارد!

خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22

خرید خانه یک تصمیم بزرگ است و تصمیمی است که شما نباید آن را بدون برنامه ریزی دقیق بگیرید. متأسفانه، اطلاعات غلط زیادی در مورد روند خرید خانه در چیتگر و به طور کلی بازار املاک و مستغلات وجود دارد، به خصوص که مردم همچنان با یک سال غیرقابل پیش بینی طرف هستند.

آیا هنوز درباره انجام اقدامی در این راستا و در طول سال 2021 مطمئن نیستید؟ در اینجا 4 مورد از متداول ترین افسانه هایی وجود دارد که ممکن است خریداران امروزی را از تصمیمشان باز دارد و دلیل اینکه چرا نباید آنها را باور کنید.

                                                                     

1. زمان خوبی برای اسباب کشی نیست

خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22

در ظاهر، این افسانه ممکن است درست به نظر برسد. در اوایل سال میلادی گذشته، اکثر فروشندگان ترجیح دادند خانه های خود را لیست نکنند، چرا که بسیاری از خریداران در حین قرنطینه برای اسباب کشی کردن احساس راحتی نمی کنند. این امر باعث شد که بازار ملی املاک و مستغلات رکود غیر معمول بهاری را تجربه کند. خبر خوب این بود که بازار از ماه اسفند پیشرفت چشمگیری داشته است. در واقع، املاک 22 به یکی از پایدارترین بازارها برای سرمایه گذاری در منطقه 22 که می توانید در سال 2020 و 2021 انجام دهید تبدیل شده است.

 

تقاضای شدید خریداران به بهبود بازار مسکن در زمان رکورد کمک کرده است. در حقیقت، تعداد درخواست های رهن، قرارداهای فروش بسته شده و قراردادهای معلق نسبت به سال گذشته با درصدی دو رقمی افزایش یافته است. و اگر هنوز در تصمیمتان برای خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 و در دوران این بیماری همه گیر مردد هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید که بیشتر مشاورین املاک و همینطور املاک غفرانی اکنون تورهای مجازی را ارائه می دهند و اقدامات امنیتی بسیاری را برای ایمن سازی مشتری در نظر گرفته اند.

 

2. مالکیت خانه مقرون به صرفه نیست

خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22

آیا به نظرتان این روزها خانه ها گران تر می شوند؟ جالبه بدانید اینها فقط تصورات شما نیستند بلکه قیمت خانه در حدود 6.5٪ بیشتر از سال گذشته است. این بدان معناست که خانه ای که در سال 2019، 1 میلیارد تومان ارزش داشت اکنون می تواند تقریباً 650,000 بیشتر به فروش برسد.

گرچه به نظر می رسد این خبر برای خریداران خبر بدی است، اما افزایش قیمت ها نباید مانع شما در خرید آپارتمان در چیتگر تهران شوند. از نظر تاریخی وام هایی با نرخ بهره کم، به خریداری کردن آسان تر خانه، حتی با افزایش ارزش آنها کمک کرده است. اگرچه ممکن است یک تغییر جزئی در نرخ بهره چشمگیر به نظر نرسد، اما در واقع می تواند ده ها و میلیون ها تومان در طول عمر وام شما صرفه جویی کند.

اگر قبلاً اندکی در بانک برای پرداخت پیش پرداخت خانه پس انداز کرده اید، خرید خانه در چیتگر تهران میتواند حتی از اجاره آن نیز مقرون به صرفه تر باشد. متوسط پرداخت وام امروز 1.5 میلیون تومان و حداقل 1 میلیون تومان کمتر از متوسط اجاره ماهانه است.

 

3. شما به 20٪ پیش پرداخت نیاز دارید

خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22

احتمالاً شنیده اید که برای خرید خانه حداقل به 20 درصد پیش پرداخت نیاز دارید. گرچه بهتر است که هرچه بیشتر این نرخ را پایین بیاورید، اما با استفاده از وام مناسب هنوز می توانید آپارتمان خود را با میزان حداقل 0٪ خریداری کنید.

طبق مطالعه اخیر انجمن ملی معاملات ملکی، متوسط پیش پرداخت برای همه خریداران در سال 2019 فقط 12٪ بوده است و افرادی که برای نخستین بار خانه خریده اند، نیز به طور متوسط این نرخ را به 6٪ رسانده اند. همچنین ممکن است واجد شرایط یک وام مسکن یا قرض الحسنه خاصی باشید که به ترتیب به میزان 3.5٪ یا حتی 1% پیش پرداخت می کنند.

تحقیق و بررسی انواع وام های رهنی و همچنین برنامه های کمک به پیش پرداخت موجود در منطقه چیتگر، ارزش وقت و هزینه ای که در این راه میکنید را دارد. آنها می توانند از لحاظ مالی شما را تقویت کنند تا بالاخره خانه مورد علاقه خود را فراهم کنید.

 

4. اگر بدهی یا اعتبار بدی دارید نمی توانید خانه بخرید

خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22

به طور میانگین ایرانی ها 3 میلیون تومان بدهی شخصی به خود اختصاص داده اند، به استثنای رهن مسکن. حتی اگر این همه بدهی نداشته باشید، اگر بخواهید اقدامی انجام دهید، هر نوع بدهی یا امتیاز پایین اعتبار می تواند یک مانع بزرگ باشد. با این وجود هنوز چند گزینه وجود دارد که می تواند شما را در مسیر مالکیت خانه سوق دهد.

 

ساده ترین راه برای افزایش نمره اعتباری شما پرداخت بدهی هایتان است. ادغام وام های شما در یک پرداخت ماهانه می تواند به شما در کاهش نسبت بدهی به درآمد کمک کند. همچنین وام های متنوعی برای خریداران با امتیازات کمتری مانند وام های کم بهره یا وامهای مسکن ارائه می شود.

پروسه پرداخت بدهی و بازسازی اعتبارتان ممکن است زمان بر باشد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید برای خانه دار شدن تلاش کنید. اگر در مورد وضعیت فردی خود ابهاماتی دارید، بهتر است با یک مشاور مسکن یا مشاور مالی تماس بگیرید. آنها منابع زیادی در دسترس دارند تا شما را در مسیر درست راهنمایی کنند.

سخن آخر

آیا به فکر خرید خانه و آپارتمان در منطقه 22 قبل از پایان سال 2021 هستید؟ همین امروز برای با ما تماس بگیرید اولین قدم را در راه خانه دار شدن خود با ما طی کنید! ما مشتاقانه منتظر همکاری و یافتن مکانی برای شما هستیم که تمامی انتظارات و شرایط شما را براورده کند.